Patlama Kapağı

patlama kapağı

Patlama kapakları ile konvansiyonel patlama tahliyesi

Patlama Kapakları

Patlama kapakları patlama esnasında yırtılır ve patlamayı dış çevreye kontrollü olarak tahliye ederler. Böylece ekipmanlarda oluşacak fazla basıncı düşürerek ekipmanları korumuş olurlar. Endüstriyel prosesler sektörlere ve ürünlere göre çok geniş yelpazede değişiklik gösterirler. Hiçbir proses birbirinin aynısı değildir. Bu yüzden Rembe patlama kapaklarını çok farklı şekillerde, farklı malzemelerden ve farklı sıcaklık ve basınç dayanımlarına göre imal eder.

Yüksek kalite patlama kapağı kullanmanın avantajlarıpatlama kapağı

  • Kolay montaj
  • Bakım gerektirmez
  • Uzun çalışma ömrü
  • Patlama sonrası hızlıca yenisiyle değiştirme

Patlama kapakları – patlama güvenliği için en güvenilir ve uygun maliyetli çözümdür.

REMBE Patlama kapakları:

Yüksek kalite garantili – standart ürünlerden kişiye özel çözümlere..

patlama kapağı 4Pulse Mühendislik tüm uygulamalarınız ve çalışma koşullarınız için size en uygun patlama kapaklarını sunar.
Uygulamalarınız ister hijyenik ister dalgalanan basınç, düşük vakum veya yüksek basınç yada yüksek sıcaklık gibi ağır koşullarda olsun, Pulse Mühendislik sizin için en uygun patlama kapağını temin eder. Prosesinize mükemmel bir şekilde uyarlanmış eksiksiz tam koruma teslim almış olursunuz.

*** Tüm REMBE patlama kapakları sadece Almanya’da imal edilmekte ve ATEX 2014/34/EU ve EN 14797 standartlarına göre sertifikalandırılmaktadır.